ترکی استانبولی

دوره های زبان ترکی استانبولی

(تنها سنتر برگزار کننده آزمون رسمی تومر در ایران)

نمایندگی رسمی دانشگاه استانبول

 

آموزش زبان ترکی استانبولی در ایران قدمت چندانی ندارد اما موسسه آموزشی پژوهش سابقه درخشانی در آموزش این زبان در ایران دارد. آموزش زبان ترکی استانبولی در موسسه پژوهش می تواند با دلایل زیادی آغاز شود. مسافرت به کشور زیبای ترکیه، روابط تجاری و حتی تحصیل می تواند شما را مجاب کند که زبان ترکی استانبولی را بیاموزید. به هر دلیلی که نیاز به یادگیری زبان ترکی استانبولی دارید ، موسسه پژوهش بهترین گزینه ممکن برای شماست. کلاس های ترکی استانبولی در ساعت ها و روزهای متفاوت برگزار می شوند و برای تمامی زبان آموزان با شرایط متفاوت گزینه دارد.

    1. آموزش ترکی استانبولی در موسسه پژوهش  بر اساس کتاب آموزش زبان استانبولی  TÖMER  می باشد که جزو کتاب های تایید شده کشور ترکیه می باشد.
    2. آموزش ترکی استانبولی توسط اساتید ترک زبان و یا اساتید تحصیل کرده و مورد تایید مرکز زبان دانشگاه استانبول  در ایران انجام می شود که سعی در یادگیری بهتر زبان ترکی استانبولی می کنند و مکالمه دانشجویان اولین هدف برای ارتقا می باشد.

دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی در موسسه پژوهش  با کتاب هاو جزوات آموزشی اساتید native برگزار می شوند. این کتاب ها آخرین متد آموزشی زبان ترکی استانبولی را دارا می باشند و زبان آموزان را برای اهداف متفاوتی همچون مکالمه زبان ترکی استانبولی و یا کسانی که زبان ترکی استانبولی را برای مهاجرت و یا تحصیل و یا کار نیاز دارند آماده می سازد.

توجه : زبان آموزان بعد از گذراندن دوره زبان ترکی استانبولی به صورت اختیاری می توانند در آزمون رسمی تومر که توسط نمایندگان دانشگاه استانبول در آخر هر فصل برگزار می شود، شرکت کنند  

دوره آموزش زبان ترکی استانبولی در تبریز کلا در یک ترم برگزار می شود و ۳۵ جلسه درسی می باشد.

**دوره های تضمینی ۳۵ جلسه ای ترکی استانبولی که زبان آموزان را از لحاظ شنیداری ، گفتاری و نوشتاری به حد عالی می رساند**

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون زبان ترکی استانبولی با شماره های موسسه تماس بگیرید . ۰۴۱۳۶۵۹۰۴۹۹-۰۴۱۳۶۵۹۰۵۳۴

 

 

 farapix_com_2c8b5979f5d4b01d7cf073d456dd2fa0_6554644www-pixilix-com